Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem dělal maturitu

24. 6. 2007

Školou jsem proplouval jak se dalo.

Vždy se našel někdo kdo mi pomohl. Nějakej ten šprt naprovo, nějakej ten šprt nalevo, tahák na 20 různých místech.... Každopádně pak přišlo něco u čeho se nedá tak dobře podvádět jako při normálních testech.

Tak jak jsem jí dělal? Prostě jsem se na ní naučil! To čumíte co?

No dobře kecám. Tak jak jsem to udělal? Nejdříve jsem se vloup... ehm nejdříve jsem se dostal do místnosti kde měli probýhat maturity. A nastrkal jsem různě po místnosti - ehm - "učební pomůcky".  A tak jsem byl připraven na maturitu.

Avšak pak nastal šok: Místnost kde měli být maturity byla vytopeno - pitomí kokoti a ty jejich vtípky - dát učitelovi do auta bombu je jedna věc - ale vytopit třídu? pff ještě se maj co učit o vtípkách. Tak zbývala mi asi hodina abych něco vymyslel. Naštěstí jsem měl v rukávu ještě jeden trik - přesněji v kapse. Z kapsy jsem vytáhnul "špionský vyslílačky" takový ty do ucha. No a jednu jsem si vzal já a druhy jsem tam Šprtovi. Nejmenoval se šprt. Ale byl to šprt. Každopádně mi broukal do ouška správný odpovědi. Dokud se nevybyly baterky....

To bylo někdy ve 3/4 maturity. Už se mě ptali na další otázku. A já neměl ponětí jaká je odpověď. Tak jsem udělal první věc která mě napadla.

Předstíral jsem, že jsem omdlel.  A bylo to v kapse. Maturitní vysvětčení jsem dostal. Maturitu mám. A to je hlavní. :P

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář